Pięknych biurowców w Warszawie nie brakuje! Z tego względu postanowiliśmy stworzyć następny artykuł z cyklu o biurach do wynajęcia w stolicy, aby pokazać Ci te najlepsze. Jeśli więc wciąż szukasz swojego miejsca do pracy, zapraszamy do czytania!

1. Biurowiec C12A, Warszawa Wola

C12A to około 9000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej rozmieszczonej na 6 kondygnacjach wraz z parkingiem. Kolejny budynek tego typu na docenianej dzielnicy Warszawy – Woli – będzie znajdować się na pograniczu ulic Górczewskiej i Obozowej. To świetna lokalizacja pełna węzłów autobusowych i tramwajowych. Niedaleko też znajduje się stacja metra oraz obwodnica.W bezpośrednim sąsiedztwie można ujrzeć praktycznie pełną infrastrukturę miejską – sklepy, restauracje, a nawet galerię handlową. Jakby tego było mało, obok miejskiego krajobrazu najemcy mogą liczyć także na zielone tereny wokół – Park Moczydło i Lasek na Kole.

2. Biurowiec Elektrownia Powiśle B4, Warszawa Śródmieście

Jeśli szukasz biura do wynajęcia w Warszawie w najmodniejszej dzielnicy miasta, postaw na ten kompleks. Co więcej, budynek sam w sobie jest oryginalny, ponieważ mieści się w dawnej zabytkowej elektrowni – możesz więc liczyć na prawdziwy industrialny styl wnętrza i loftowe klimaty. Biurowiec znajduje się na Powiślu blisko słynnych knajpek, II linii metra, a także naukowych instytucji – Centrum Nauki Kopernik i biblioteki UW. Dojazd do biura jest ułatwiony dzięki bliskości Wisłostrady – trasy łączącej północną część Warszawy z południową.

3. Biurowiec Graffit, Warszawa Mokotów

Graffit to luksusowy i starannie zaprojektowany kompleks biurowy z dużą przestrzenią na każdym piętrze (ok. 2.600 m2 na kondygnacji) przy jednoczesnej małej ilości powierzchni wspólnych. Na parterze budynku znajdować się będą powierzchnie handlowo-usługowe, kantyna oraz hol recepcyjny. Powstanie także miejsce do przechowywania rowerów. Biurowiec będzie znajdować się na granicy ulic Domaniewskiej i Modzelewskiego, a więc posiada znakomitą lokalizację – blisko centrum, lotniska, dróg wyjazdowych i licznych linii komunikacji miejskiej (także metra). Dojazd samochodem także nie powinien sprawiać większego problemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here