Kiedyś, gdy chcieliśmy wziąć pożyczkę, musieliśmy udać się osobiście do siedziby banku. Teraz mamy znacznie szersze możliwości i wszystkie formalności możemy załatwić przez internet. Pożyczki on-line cieszą się ogromnym powodzeniem również w Polsce. Kiedy warto je wybrać?

Dobra pożyczka powinna być nie tylko tania, ale również łatwo dostępna oraz wygodna. Te wymogi klientów doskonale spełniają banki oraz firmy pozabankowe, które oferują pożyczki przez internet. To doskonały wybór dla każdego, kto potrzebuje dodatkowej gotówki – bez potrzeby wychodzenia z swojego domu.

Pożyczkę internetową możemy dostać nawet w kilka minut. Oczywiście, wszystko zależy od tego, gdzie złożymy swój wniosek. Stali klienci banków mogą liczyć na najszybszą obsługę, ponieważ sprawdzenie ich zdolności kredytowej potrzebnej do wydania decyzji pożyczkowej odbywa się na podstawie wpływów na konto i wydatków z niego. Po prostu wypisujemy wniosek i niedługo potem możemy mieć już pieniądze na koncie.

W przypadku firm pozabankowych mamy do czynienia już z nieco innymi warunkami. Pożyczkę otrzymamy także on-line, ale zwykle zajmie nam to trochę więcej czasu. Musimy zarejestrować się na stronie internetowej, wypisać wniosek oraz ewentualnie przekazać dokumenty potwierdzające nasze dochody. Nie zawsze jest to jednak konieczne – gdy wnioskujemy o mniejsze sumy, wystarczy oświadczenie we wniosku o uzyskiwanych przychodach.

Warto przy tym wskazać, że zarówno w bankach, jak i w większości firm pozabankowych nie dostaniemy pożyczki on-line wtedy, gdy mamy negatywna historię kredytową w różnych bazach. Wówczas możemy zwrócić się do innych firm, na przykład KredytOK.pl, które w sposób bardziej indywidualny podchodzą do swoich klientów. W ofercie KredytOK.pl możemy znaleźć też pożyczkę na telefon, która jest równie komfortowa jak pożyczki on-line.

Wobec tego wtedy, gdy zależy ci na wygodzie i chcesz oszczędzić czas, pożyczka internetowa to wybór dla ciebie. Do dyspozycji masz zarówno pożyczki internetowe na raty, jak i chwilówki z jedną ratą do spłaty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here