Płyty poliwęglanowe to płyty, które wytwarza się metodą ekstruzji z granulatu poliwęglanowego. Stosowane są w budownictwie, gdzie pełnią różnego rodzaju funkcje – od pokryć dachów po tworzenie ekranów akustycznych. Jedne z najlepszych obecnie dostępnych na rynku zostały wyprodukowane przez Bayer Sheet Europe, a możesz nabyć je bez konieczności wychodzenia z domu – jest to możliwe dzięki sklepowi Płyty Fabertec. A dlaczego warto?

Płyty Makrolon – same zalety!

Produkowane przez Bayer Sheet Europe płyty komorowe Markolon Multi UV cechują się wysokim stopniem termoizolacyjności – ich współczynnik „U” dochodzi do 0,9 W/m2/K.  Dlatego doskonale nadają się m.in. na ścianki działowe czy wypełnienia drzwi. Ponadto są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne (jak uderzenia). Można stosować je zarówno we wnętrzach pomieszczeń, jak i poza nimi – kolejną właściwością płyt poliwęglanowych jest odporność na czynniki atmosferyczne oraz promienie UV. Jednocześnie mają bardzo dobrą przepuszczalność, co sprawia, że doskonale nadają się do szklarni, świetlików, a także elementów wystroju.

Co istotne – płyty komorowe z poliwęglanu są bardzo lekkie, i choć charakteryzują się dużą sztywnością, można je giąć na zimno, a także bez problemu ciąć i nawiercać, dostosowując do swoich potrzeb.

Dlaczego warto nabyć je w sklepie Płyty Fabertec?

Wszystkie płyty Markolon Multi UV, jakie oferowane są przez sklep Płyty Fabertec, mają aprobatę techniczną ITB oraz liczne certyfikaty jakości. Możesz zamówić je przycięte na dokładny wymiar, który mieści się w przedziale długości od 5 do 30 cm, a szerokości – od 5 do nawet 200 cm. Na stronie sklepu znajdziesz wygodny kalkulator, dzięki któremu w każdej chwili możesz sprawdzić, ile będzie kosztować Cię wybrana płyta. Skorzystanie z niego nie oznacza złożenia zamówienia, a więc do niczego nie zobowiązuje. Dzięki temu możesz spokojnie obliczyć wszystkie koszty związane z planowanym zamówieniem.

Ponadto w ofercie sklepu znajdziesz także specjalne profile, przeznaczone do łączenia płyt komorowych z poliwęglanu, a także taśmy przylepne HDPE (zwykłe oraz paroprzepuszczalne), przeznaczone do zaklejania komór płyt z poliwęglanu komorowego. Zarówno płyty, jak i powiązane z nimi akcesoria możesz nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach – tak więc odwiedź witrynę już dziś i zobacz, jak ekonomiczny zakup wysokiej jakości produktów zagwarantuje Ci sklep Płyty Fabertec!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here