Najlepsza lodówka do 5000 zł. TOP 4

Interesuje cię najlepsza lodówka w budżecie do 5000 zł? Sprawdziliśmy oferty różnych producentów sprzętu AGD i przygotowaliśmy zestawienie TOP 4 interesujących modeli. Za tę cenę można kupić urządzenia wysokiej jakości, oferujących wiele funkcji dodatkowych. Sprawdź i wybierz model dla siebie.

Oferta dostępnych na rynku sprzętów jest bardzo bogata i bez problemu można dopasować idealne urządzenie do naszych potrzeb. Bez względu na to, czy będzie to lodówka Samsung, Electrolux, Bosch czy LG, trzeba najpierw wybrać rodzaj urządzenia – model do zabudowy, wolnostojący, side-by-side, dwu- lub trzydrzwiowy, multimedialny itd.

Poniżej cztery lodówki z różnych przedziałów cenowych.

Lodówka Samsung RS51K57H02C – ok. 5000 zł

Najlepsza lodówka to taka, które oferuje sporą pojemność. Prezentowany model ma 334 litry pojemności użytkowej chłodziarki oraz 177 litrów – zamrażarki. Jej atutem jest też pełny No Forst, co oznacza, że w jej wnętrzu nie gromadzi się szron i nie ma konieczności jej rozmrażania ręcznego, a także przynależność do klasy energetycznej A+.

Najlepsza lodówka musi być też energooszczędna – model Samsung zużywa mniej energii, co pozytywnie wpłynie na obniżenie rachunków za prąd. Urządzenie zachwyca też designem – model w czarnym kolorze będzie się pięknie prezentował z modnej czarno-białej kuchni.

Lodówka Bosch KAD90VI20 – ok. 4800 zł

Model Bosch przykuwa uwagę już samym eleganckim designem – będzie się świetnie prezentował w stylowej kuchni. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 370 litrów, a zamrażarki 163 l. Jej zaletą jest też system No Frost, co oznacza, że jest to lodówka bezszronowa, a także klasa energetyczna A+. Korzystanie z niej jest niezwykle wygodne, gdyż to model typu side-by-side, czyli dwudrzwiowy.

Lodówka Siemens KG49NAI31 – ok. 3300 zł

Model o nietypowych wymiarach – ma 70 cm szerokości i 203 cm wysokości – również zasługuje na uwagę. Zastosowano w nim technologię No Frost, dzięki której odkładanie się szronu nie będzie problemem. Efektywność energetyczna modelu to A++, co czyni go oszczędną opcją.

Pojemność zamrażarki nie jest duża – ponad 100 litrów, kiedy lodówka Samsung czy Beko oferują ok. 300 l, ale zaletą jest jakość wykończenia komory metalem. Z kolei dwa oddzielne termostaty pozwolą ustawić inną temperaturę dla zamrażarki, inną dla chłodziarki.

Lodówka Beko RCNA366E30ZXB – ok. 1800 zł

Lodówka z systemem Neo Frost to kolejny model godny uwagi. Zastosowano w niej dwa obiegi powietrza między komorą chłodziarki i zamrażarki oraz dwa termostaty, dzięki czemu można ustawić inną temperaturę dla chłodziarki i zamrażarki.

Model w klasie A++ wyposażono w dwie praktyczne szuflady, m.in. z pochłaniaczem wilgoci. Ważna jest też pojemność zamrażarki – 109 litrów to naprawdę dużo w modelu o wymiarach standardowych. Jeśli szukasz dobrej lodówki za rozsądne pieniądze, model ten powinien spełnić twoje wymagania.

Wybierając konkretną lodówkę, należy kierować się ceną i jej możliwościami, ale przede wszystkim trzeba ją dobrać idealnie do swoich potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here