etui

Nawet najprostsze etui sylikonowe w znaczący sposób poprawia bezpieczeństwo użytkowania smartfona. Gdy dodatkowo jego powierzchnię uzupełnimy kolorowym nadrukiem, wówczas telefon stanie się urządzeniem nie tylko dobrze chronionym, ale i niezwykle atrakcyjnym pod względem wizualnym. Przygotowanie etui z własnym nadrukiem to jedna z ciekawszych opcji, z jakich można skorzystać. Wystarczy znaleźć firmę realizującą usługę nadruku na pokrowcach, przygotować zdjęcia i złożyć zamówienie.

Jaki pokrowiec do nadruku zdjęć?

Do tworzenia indywidualnych projektów graficznych najlepiej nadają się tradycyjne pokrowce sylikonowe o gładkiej powierzchni. Takie pokrowce są lekkie i trwałe, a przy tym bardzo tanie. Dzięki temu tworzenie etui z własnym nadrukiem stało się bardziej dostępne i jest dziś doskonałą alternatywą dla zakupu gotowych, tradycyjnych pokrowców jednokolorowych lub już zdobionych wybranymi przez producenta grafikami, zdjęciami czy napisami. Projektując własne etui z nadrukiem mamy zdecydowanie więcej możliwości. Możemy korzystać z dostępnego katalogu grafik lub do kreatora etui wgrać własne, prywatne zdjęcia. Po wyborze odpowiedniego szablonu na powierzchni sylikonowego pokrowca może znaleźć się jedna lub kilka mniejszych fotografii.

Przygotowanie etui – krok po kroku

Zanim zabierzesz się za wybór grafik lub fotografii, które wykorzystasz do stworzenia niepowtarzalnego etui z własnym nadrukiem, w pierwszej kolejności musisz znaleźć taką jego wersję, która będzie pasowała do używanego przez Ciebie smartfona. Kolejny etap to wybór odpowiedniego schematu. Internetowy kreator etui niemal zawsze zapewnia dostęp do co najmniej kilku różnych schematów – sposobów rozmieszczenia grafik lub zdjęć na powierzchni pokrowca. Do przygotowania własnego pokrowca z nadrukiem potrzebujesz jeszcze wybrać odpowiednie zdjęcia i rozmieścić je w pożądanych przez siebie miejscach (zgodnie ze schematem). Możesz skorzystać z darmowych fotografii, rysunków czy grafik lub wgrać własne zdjęcia. Po ich rozmieszczeniu na powierzchni etui projekt wystarczy zatwierdzić i poczekać na dostawę pokrowca.

Etui ozdobione jednym dużym lub kilkoma mniejszymi zdjęciami przedstawiającymi bliskie Ci osoby, znajomych lub przyjaciół to dobry pomysł na stworzenie niezwykle osobistej osłony na telefon. Etui z własnym nadrukiem to także znakomity wybór, jeśli szukasz czegoś na drobny upominek dla kogoś bliskiego, na przykład dla mamy lub babci. Wystarczy na powierzchni etui umieścić zdjęcia członków rodziny, by stało się praktyczną pamiątką, którą większość z nas ma zawsze pod ręką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here