Gdzie tanio zarejestrować domenę?

Jeśli zastanawiasz się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową, to zdecydowanie powinieneś odwiedzić serwis kru.pl. Na rynku istnieje całe mnóstwo firm, które oferują usługi z zakresu rejestracji domen oraz hostingu, jednak warto dokładnie przeanalizować każdą z ofert, po to by wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie dla naszej strony internetowej. Serwis kru.pl oferuje kompleksowe usługi z zakresu rejestracji domen oraz hostingu w bardzo korzystnych cenach.

Domeny internetowe

Tanie domeny na kru.pl zdobyły bardzo wielu zwolenników, od początku istnienia serwisu. Nic dziwnego, bowiem rejestracja domen internetowych w kru.pl przebiega bardzo szybko, a same domeny są stosunkowo tanie. Koszt domeny z najpopularniejszym rozszerzeniem .pl rozpoczyna się od 9.89 zł za rok użytkowania. Jest to chyba najciekawsza oferta na rynku, biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny.

Sama rejestracja domeny jest bardzo prosta, ponieważ wystarczy jedynie zakupić domenę i podpiąć ją pod zakupiony wcześniej hosting. Jeżeli nie posiadamy hostingu, to w serwisie kru.pl możemy znaleźć bogatą ofertę serwerów hostingowych, w bardzo przystępnych cenach. Najprostszy serwer umożliwiający instalację WordPressa kosztuje dokładnie 9.90 zł za rok. Posiada on pojemność 25GB oraz jest wyposażony w darmowy certyfikat Let’s Encrypt pozwalający na zwiększenie bezpieczeństwa naszej strony. Ponadto strona internetowa wyposażona w certyfikat bezpieczeństwa jest o wiele lepiej odbierana przez potencjalnych użytkowników.

Serwis kru.pl jest miejscem, które niewątpliwie powinien odwiedzić każdy, kto myśli o założeniu swojej własnej strony internetowej. W cenie, która nie przekracza 30 złotych możemy skompletować zestaw złożony z domeny oraz hostingu, co pozwoli nam na stworzenie pierwszej strony. Oczywiście istnieją też znacznie droższe serwery hostingowe, jednak myślę, że na początku najtańsza oferta powinna w zupełności wystarczyć. Jeśli jednak myślimy o tym, aby prowadzić stronę internetową przez długi czas, warto od samego początku zainwestować w droższy i bardziej pojemny hosting.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here