Czym jest trade marketing?

0

Reklama, jako dźwignia handlu, jest dziś podstawą dobrej sprzedaży. Marketing staje się zatem podstawą funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jest po części sposobem, w jaki produkt jest reklamowany i trafia do szerszej świadomości odbiorcy, a po części zamysłem, w jaki sposób kierować firmą, aby uzyskiwać jak najlepsze rezultaty. Dziś chcielibyśmy przybliżyć jedną z jego odmian – trade marketing.

Czym jest SEM?

0

Każdy kto prowadzi biznes i decyduje się na jego promocję w Sieci, prędzej czy później spotka się z określeniem „kampania SEM”. Czym ona jest i w jaki sposób może pomóc w rozwoju biznesu?

Kampanie Adwords – jak NIE tworzyć

0

Narzędzie Google AdWords pozwala na stworzenie płatnych kampanii, które sprawiają, że strona bardzo szybko pokazuje się jako proponowany wynik wyszukiwania. Dzięki temu generują one świetne wyniki przejścia na witrynę oraz konwersji. Nic dziwnego – taka promocja skutecznie zachęca do zakupu! Jednak aby się tak stało, kampania musi zostać właściwie zoptymalizowana. Jakie 5 najczęstszych błędów popełnia się przy tworzeniu reklam AdWords?

Co można przechowywać w skrytkach sejfowych?

0

Skrytki sejfowe to doskonałe rozwiązanie do przechowywania różnorodnych rzeczy. Zapewniają maksymalne bezpieczeństwo przed kradzieżą, którego nie daje ulokowanie kosztowności w domowych szafkach. Co można w nich trzymać, a czego nie wolno?

Wynajem biur w Warszawie – 3 nowo powstające obiekty, na które warto zwrócić uwagę

0

Pięknych biurowców w Warszawie nie brakuje! Z tego względu postanowiliśmy stworzyć następny artykuł z cyklu o biurach do wynajęcia w stolicy, aby pokazać Ci te najlepsze. Jeśli więc wciąż szukasz swojego miejsca do pracy, zapraszamy do czytania!

W jaki biznes opłaca się inwestować środki?

0

Małe i średnie przedsiębiorstwa to koło napędowe naszej gospodarki. Właściciele niewielkich biznesów mogą liczyć na ulgi i preferencyjne warunki jeśli chodzi o kwestie podatkowe oraz organizacyjne. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie własnego biznesu, czując dobry klimat do rozwijania własnej przedsiębiorczości.

Płyty komorowe z poliwęglanu – jakie są ich zalety i do czego służą?

0

Płyty poliwęglanowe to płyty, które wytwarza się metodą ekstruzji z granulatu poliwęglanowego. Stosowane są w budownictwie, gdzie pełnią różnego rodzaju funkcje – od pokryć dachów po tworzenie ekranów akustycznych. Jedne z najlepszych obecnie dostępnych na rynku zostały wyprodukowane przez Bayer Sheet Europe, a możesz nabyć je bez konieczności wychodzenia z domu – jest to możliwe dzięki sklepowi Płyty Fabertec. A dlaczego warto?

Litery przestrzenne a identyfikacja wizualna firmy

0

Kluczową sprawą dla każdej firmy jest zaistnienie w pamięci klienta, gdyż dobry wizerunek oraz wysoka rozpoznawalność mają bezpośredni wpływ na sprzedaż. Jasno i konsekwentnie budowana marka może stać się czymś więcej, niż tylko sprzedawanymi produktami. Wiele przedsiębiorstw udowodniło, że ich nazwa i logo niosą ze sobą pewien określony przekaz, z którym wiąże się z nim także prestiż, styl życia czy moda.

Kolekcjonowanie monet – hobby i wspaniała inwestycja

0

Kolekcjonowanie monet i banknotów to wspaniałe hobby, które może okazać się również wspaniałą inwestycją i szansą na całkiem niezły zarobek. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo jakie są największe zalety numizmatyki i czy rzeczywiście można na niej zarobić.

Jaki program magazynowy wybrać?

0

Dobry program magazynowy to taki, który jest wręcz uszyty na miarę danego przedsiębiorstwa. Musi być on nowoczesny, spełniać wszystkie wymogi i potrzeby danej firmy, a także w dużym stopniu ułatwiać zarządzanie całym magazynem i jego stokami.

Warto zobaczyć